O firmě

Firma P-PLAST Lom vznikla v roce 1995. Od tohoto roku se zabýváme zakázkovou výrobou zejména z polypropylenu. Plastový program má využití v mnoha oblastech průmyslu, stavebnictví, ekologie, potravinářství, zemědělství a všude tam, kde je možné nahradit tradiční materiály. Polypropylen nachází široké využití díky svým vlastnostem, je zdravotně nezávadný (certifikováno) a má dlouhou životnost.

Hlavním artiklem naší výroby jsou bazény - plastové, foliové, keramické. Bazény dodáváme kompletní, včetně veškeré vámi požadované technologie a popř. zastřešení. Dalšími artikly naší výroby jsou: čističky odpadních vod - čov, jímky, septiky, nádrže na vodu a sypké látky, polypropylenové rošty, vodoměrné a revizní šachty, vířivé vany, sauny, pískové filtry, expanzní nádrže a jiné zakázkové výrobky z polypropylenu (boxy, stoly, vyplastování vnitřního prostoru vozu, potrubí, nádrž pro bazénovou technologii....)

Společnost P-PLAST Lom dále provádí realizace, opravy a rekonstrukce plochých střech, teras a balkonů. Provádíme také dodávku a realizaci foliových a asfaltových izolačních systémů spodních staveb. Jedná se o izolační systémy proti zemní vlhkosti, tlakové vodě a radonu.

Dále se zabýváme také komplexní stavební činností v oboru pozemního stavitelství.